nill-inxbonusbay2

Çok kısa zamanda yaşamamızın bir parçası haline gelen online alışveriş alışkanlığımıza yeni bir boyut katacak olan Bonusbay.com sitesi daha karlı olarak ürünlere ulaşmamızı sağlıyor. Alışverişe eğlence katıyor. Sistemin en güzel yanı da aldığınız her üründen kazanç elde ediyor olmanız. Sizi bilgilendirmek adına kendi alışverşimde nasıl bir yol izlediğimi kısaca göstermek istiyorum.

nill-inxbonusbay8

İlk önce siteye üye olarak sisteme dahil oluyorsunuz. Anlaşmalı oldukları birçok marka ve mağaza arasından ilginizi çekene tıklıyorsunuz. Benim ilk alışverişim için tercihim Aldo markası oldu. Kadınların vazgeçilmezi olan ayakkabı tutkusu benim içinde geçerliliğini koruyor. Aldo mağazasına tıkladığımda bana ne kadar kazanç sağlayacağımın bilgisi ulaşıyor. Daha sonra Bonus Al linkini tıklayarak sizi direk olarak Aldo mağazasının sayfasına yönlendiriyor.

nill-inxbonusbay7n

Siteye yönlendirildiğiniz de daha önce online alışverişlerinizde takip ettiğiniz uygulamayı gerçekleştiriyorsunuz. Onca ürününün arasından dikkatimi çeken bu modeli satın almakla alışverişimi gerçekleştirdim.

nill-inxbonusbay4n

Alışverişim sonunda Bonusbay.com profilinize geri dönüyorsunuz ve orada kazandığınız miktarı görüyorsunuz. Banka bilgilerinizi güncelledikten sonra belli bir birikim oluşmasının ardından rakamı hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Şimdi aldığınız ürünün keyfini çıkarabilirsiniz. Eminim ki bu yazıyı okuduktan sonra siteden alışveriş yapmak isteyeceksiniz. (:

nill-inxbonusbay5-001

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s